Lag/Forening

17.mai-komiteen Bryne

Wenche Paulsen wenchelp@gmail.com 47629462

Ållveltes

Frode Hagerup frode@strong.no 40 00 22 70

Austbø Vel

Kristin Gjelvik kristingjelvik@yahoo.no 95744599

Bedehuskirken

Thomas Rake post@bedehuskirken.no 51486780

Blandakoret Frøysang

Jane Marie Eide jmeide@online.no 909 34 064

Blandakoret Vivace

Aasa Dirdal styret@bkvivace.com 90599644

Bryne brettspill

Jone Idsal bbrettspill@gmail.com

Bryne Cykleklubb

Marton Digernes marton@digernes.eu 952 09 123

Bryne Folkedanslag

Asbjørn Undheim asundhei@online.no 908 93 248

Bryne Fotballklubb

Tjøtta Asle post@brynefk.no 51 77 77 00

Bryne Friidrettsklubb

Rune Dirdal rune.dirdal@forusenergi.no 51 48 31 68

Bryne Frikyrkje

Marith Larsen marith.larsen@lyse.net

Bryne Håndball

Bengt Wold Larsen post@brynehk.no 90090936

Bryne Karateklubb

Tom Sølve Erga tom.solve.erga@lyse.net 930 07 27

Bryne KFUK-KFUM speidere

Kjell Arild Nielsen kjellan@yahoo.com 97161401

Bryne Kunstforening

Sigvart Zachariassen brynekunstforening@gmail.com 90763158

Bryne Misjonsmenighet

kjetil.morken@lyse.net 51 48 14 72

Bryne Musikkorps

Bjørn Kverneland bjorn.kverneland@tritec.no 90799727

Bryne Røde Kors

Ann Kristin Straume brynerodekors@gmail.com

Bryne sanitetsforening

Nancy Sofie Håland omahaa@online.no

Bryne Skulekorps

Mette Thorsen bryneskulekorps@gmail.com 91889612

Bryne speidergruppe

Jorunn Bøgelund post@1bryne.no 47874895

Bryne Storband

Roar Dybing styret@brynestorband.no 976 93 096

Bryne Supporterklubb – B-gjengen

epost@b-gjengen.com

Bryne Symjeklubb

Bjørn Reime post@brynesymjeklubb.no post@brynesymjeklubb.no

Bryne Taekwon-Do Klubb

Arne Ueland medlem@selvforsvarbryne.net

Bryne Tennisklubb

Anders Salte brynetk@gmail.com 902 84 600

Bryne Triatlonklubb

Bryne Triatlon post@brynetriatlon.no 47509565

Brynekyrkja

Bjørn Inge Hauge bjorn.inge.hauge@time-kyrkja.no 51770377

Brynerocken

Svein Harald Kleppa shk@brynerocken.no 99692693

Brynes Vel

Olav Hetland post@brynesvel.no 404 08 880

CARE4ALL

Mulikat Ajetunmobi allatcare@gmail.com

Dans: Lars Eltervaag

Lars Eltervaag lassn_88@hotmail.com

Enestående familier Time/ Jæren

Katrine Stensland time@enestaaendefamilier.no 91187893

Eritreisk kulturorganisasjon

Yacob Kalaeb yacobkalab44@yahoo.com 463 47 268

Fantefølge

Kåstad Marianne kastad@me.com 97500968

Fiskedammen

post@brynefrikyrkje.no 51 48 26 79

Folkeakademiet Time

Aud Søyland Kristensen aud.kristensen@time.kommune.no 913 83 416

Fotland bedehus

Kari Haavardsholm kari.haavardsholm@gmail.com

Fredagskvelden

Sigurd Idland si@time-kyrkja.no 46698050

Frelsesarmeen Bryne

Julio Davila bryne@frelsesarmeen.no 51481553

Frøy 4H

froy.4h@gmail.com

Frøyland Forsamlingshus- Klatremus

Frode Lende Frode.Lende@jkn.no 934 81 353

Frøyland MAKSI KLUBB

Steinar Trefjord steinar@trefjord.no 41690624

Frøyland og Orstad kyrkje

Geir Ådne Vestvik driftsleder@fok.no 52 97 31 50

Frøyland skulekorps

Herdis Traa styret@froyland-skolekorps.no 458 62 469

Frøyland Sundagskule

gunn.sandvik@lyse.net

Garborgdagar

Ørjan Zazzera Johansen oej@jaermuseet.no 51 79 94 20

Garborgsenteret

Ørjan garborg oerjan.johansen@jaermuseet.no 99003483

Gatefest

christian Stabel christian.stabel@brynebyen.no 99594340

Heimabrygd

Fredrik Undheim post@heimabrygd.no

HLF Jæren

Mildrid Espeland mildrid.espeland@jkn.no 99561776

Hognestad IL

Eyvind Time leder@hognestadil.no 909 76 497

Human-Etisk Forbund – Jæren lokallag

Eivind Landro eivland@hotmail.com 41286799

Idas Hjelpefond

Ida Jaarvik Hetland idajaarvikhetland@gmail.com 406 39 633

Jærdagen

Christian Stabel Christian.stabel@brynebyen.no 99594340

Jæren Albansk Kulturforening

Ingrid Bekteshi bektes@online.no 40292225

Jæren arabisk forening

Mohamad Almustafa mrmost15@gmail.com 46164170

Jæren Biljardklubb

Anders L. Nicholls JBKlubb@gmail.com 95220667

Jæren Bluesklubb

Bente Bårseth jaerenbluesklubb@gmail.com 40479656

Jæren Golfklubb

Karl Gundersen post@jgk.no 95108222

Jæren Gråtasslaug

christian@stabels.no 99594340

Jæren Husflidslag

Solveig Lode Knutsen slkn48@gmail.com 915 29 647

Jæren jakt- og fiskelag

post@jjfl.no 99021027

Jæren Lions

Trude Høyland trude.hoyland@gmail.no

Jæren og Sandnes Kaninavlslag

Svein Ødegård sveinodegard@lyse.net 95930906

Jæren Quiltelag

Jorunn Laila Aaøyen njaerheim@live.no 924 62 617

Jæren Senioruniversitet

Kristian Staveland post@jaeren-senioruniversitet.no 97195325

Jæren sjakklubb

Hans Vigleik Jakobsen hans.vigleik.jakobsen@lyse.net

Jæren Symfoniorkester

Liv Tjemsland leiar@jaso.no 410 911 98

Jæren Tractorpulling

Morten Horpestad morten@1155.no 91303115

Jæren turlag

Arnfinn Særheim jaerenturlag@stf.no 975 28 555

Jæren Viseklubb

Randi Engelsvold randi.engelsvold@gmail.com

Jærnåttå

Christian Stabel Christian.stabel@brynebyen.no

Johnny Red and the Prayerhouse People

John Gravdal john.gravdal@gmail.com 913 15 529

Jorunn Undheim

Jorunn Undheim jorunnundheim@gmail.com 476 69 986

JuniorKro

Sigurd Idland si@time-kyrkja.no 46698050

Kendelbarn

Bitsuamlak Habte-Mehavi natumen2007@yahoo.com

KorBra

Yngvar Sannes yngsann@hotmail.com

Kornbandet Barnelag

Ruth Møyfrid Grødem lgrodem@broadpark.no 481 52 880

Kreftforeningens Stafett for livet – Time

Anne Sofie Grønn Anne.Sofie.Gronn@kreftforeningen.no 977 79 029

KRIK LYE

Målfrid Grødem malfrid-grodem@hotmail.com 47644120

Kulturavdelingen AS

Jone Ditlefsen jone@kulturavdelingen.com 98209131

Kverneland Røde Kors

Sigve Buer kverneland.rkh@gmail.com 90052573

Kverneland Ski

Jo Vegar Lunåsmo jovegar@jkn.no 957 44 392

Kverneland Speidergruppe

kari.s.saeterdal@gmail.com

Lilla Ku

Frode Førland post@lillaku.no 412 50 430

Lions Club Bryne

Edvin Berg edvin.berg@lyse.net 98230777

Livsgledefestivalen

Åse Skrudland ase.skrudland@time.kommune.no 51776000

Lye Barnegospel

Ragnhild Hanssen ragnhild@menneske.no 99022872

Lye Forsamling

Sigurd Idland si@time-kyrkja.no 46698050

Lye Innebandy

Ole Laland Egeland ole_lego@hotmail.com 95431469

Lye skulekorps

Anna Bergitte Skårland lyeskulekorps@hotmail.no 99026276

Lyefjell Fritidsklubb

Hildegunn Sletten hildegunn.sletten@time.kommune.no 97705517

Lyefjell mekkeverkstad

ocr@lyse.net

Lyefjell sanitetsforening

Ann Sissel Erga lyefjell Sanitetsforening@gmail.com 47904629

Lyefjell Søndagsskule

Sigurd Idland si@time-kyrkja.no 46698050

Lyerevyen

Joakim Vagle lyerevyen@gmail.com

Lykkeliten open barnehage

Marianne Hauge marianne_egeland@hotmail.com

MAKS klubben-Saron

Ragnar Ege ragnar.ege@kleppnett.no 90564809

Mental Helse Klepp/Time

Irene Bredesen klepptime@mentalhelse.no 456 03 040

Mobocrazy

Rune Båtsvik rune.batsvik@lyse.net 45265543

NFU Time lokallag

Torill Lode post@nfu-rogaland.no 90529346

NLM Saron

ragnar.ege@kleppnett.no

Norges handikapforbund Sør-Jæren og Dalane

Sissel Løchen post@nhfsorjaeren.no 919 19 771

Orientalsk Magedans Jæren

omagedansj@gmail.com

Pensjonisten

Ingrid Brueland ingrid.brueland@lyse.net

Pensjonisten Kvernaland

Ingrid Brueland ingrid.brueland@lyse.net 92414266

Planeten fritidsklubb

Asle Bakken planetenfritidsklubb@yahoo.no 99459616

Potetfestivalen på Jæren

Christian Stabel christian.stabel@brynebyen.no 99594340

Ranglerock

Hans Bjørnar Tunheim ranglerock@ranglerock.no 90061144

Rogaland Rasekattklubb

Heidi Vigane utstilling@rorak.no 976 84 643

Rosseland Ballklubb

Torfinn Edland webmaster@rosselandbk.no 909 52 017

Rosseland skulekorps

Bjarte Heigre rosseland.skulekorps@gmail.com 909 34 579

SLF Sør-Jæren

Lars Heskje lheskje@me.com 90142202

Smiegarden kultur og gjestehus

Eli Undheim eli.undheim@gmail.com 915 21 576

SNAKK

Kristine Stensland kstensland@gmail.com

Snøklokka Barnelag

Gunn Sandvik gunn.sandvik@lyse.net 99521560

Solstreif barneforening

Berit Time Bø Berit.Time.Bo@time.kommune.no

Sons of Norway – Leiv Eiriksson Lodge

Tone Barstad president@sonsofnorway8021leiv.com 916 19 725

Sør-Rogaland bekhterevforening

stokka.berit@gmail.com

Sørvest Bandyregion

Christoffer Bjerkreim christoffer.bjerkreim@nbfutvikling.no 40016876

Språkkafeen Snakkis

Ingve Lende ingve.lende@time.kommune.no 41220526

Strålande Jul

Brigt Skrettingland brigt@skrettingland.no 97 00 18 59

Strålande Jul

Brigt Skrettingland brigt@skrettingland.no

Sydvesten

Helge Herigstad helge.herigstad@lyse.net 47502111

Time Bondelag

Willy Finnbakk post@timebondelag.org 98250999

Time Bygdeungdomslag

kristian_haugland_vestly@hotmail.com

Time Fråhaldslag

raahaal@online.no

Time frivilligsentral

Torill Lode torill.lode@time.kommune.no 905 29 346

Time historielag

Tarald Oma post@timehistorie.no 51 89 56 36

Time Idrettsråd

lars.enevoldsen@sr-bank.no

Time kyrkjelege fellesråd

Bjørn Inge Hauge bjorn.inge.hauge@time-kyrkja.no 51770377

Time Pensjonistlag

Øivind Ravn Hagen oivind.ravn.hagen@lyse.net 45416087

Time Sanitetsforening

Wenche Undheim Vinningland wenchevinningland@lyse.net 95160215

Time skytterlag

Egil Time time@skytterlag.no 908 70 907

Tu Skulekorps

Trond Hodne trond.hodne3@kleppnett.no 93012692

Ugla gutelag

Amund Undheim togarbo@online.no

Undheim IL

Magne Undheim post@undheimil.no 45225445

Undheim Showteater

Geir Birkeland post@showteater.no 90182676

Undheimkyrkja

Hanne Brit Sandsmark hannebrit@biten.no 996 261 57

Unge Spor

Iren Førland post@ungespor.no 40 07 50 07

UngKyrkja

Johannes Kleppe johannes.kleppe@time-kyrkja.no 51770377

Vibå 4H

Marie Soma kristin.haland@lyse.net 41349639


Levert av AMBIO Strong AS